נגישות
youtube facebook Yad Sarah English יד שרה בשפה העברית

מרכז מבקרים

 

 
מרכז המבקרים החדש והמשודרג בבית יד שרה בירושלים הוא מרכז ממחיש ומחנך לחווית ההתנדבות והנתינה. כיצד הוקמה יד שרה והחלה את דרכה. כיצד פעלה לשירות כל משפחה שניה בישראל לאורך 40 שנות עשייה.
 

על החזון והאנושיות, על המימוש היומי של הנתינה למתקשה בתפקוד ובתנועה כדי להביא לשיפור משמעותי באיכות חייו – את כל זאת ניתן לראות על מסכי המרכז החדש – ובמקביל גם בעשייה בזמן אמת באגפי יד שרה.

למרכז המבקרים נוהרים צעירים ומבוגרים, גימלאים וסטודנטים– ואנו שמחים לארח קבוצות מן המרכז והפריפריה, מכל מגזרי האוכלוסיה בישראל. כאן, עימנו, תחושו את הסיפוק שבנתינה, תקשיבו יחד לדברי מתנדבים האומרים לנו כי יותר משהם נותנים – הם מקבלים.

ישראלים ותיירים זוכים לליווי צמוד של מדריך מתנדב מיומן ודובר שפות במהלך הסיור והביקור במקום.

בואו לסיור מאלף ומרתק במרכז חווית ההתנדבות והנתינה. התקשרו אלינו לקביעת סיור מחנך ומרתק. מחכים לכם. ניפגש בבית יד שרה בירושלים.
מרכז חווית הנתינה הישראלית מאפשר לקבוצות וליחידים להכיר מקרוב את ערך ההתנדבות ואת שירותי יד שרה. מטרת מרכז המבקרים היא לפתוח חלון להכרת השירותים והמחלקות השונות ביד שרה ולהעמיק את רעיון ההתנדבות והעזרה לזולת תוך יצירת פוטנציאל למתנדבים בעתיד.

במסגרת הסיור נפגשים המבקרים עם המתנדבים העושים במלאכה, לומדים להכיר את העקרונות העומדים בבסיס פעילותה של יד שרה ואת החוויה המעשירה הכרוכה בנתינה. בחלק מהסיורים מתנדבים המבקרים לשעה קלה בהרכבת הליכונים.

מרכז המבקרים מפעיל תכניות מיוחדות לחיילים, לאנשי מקצוע, לתיירים מחו"ל, לסטודנטים ולנוער.
תכנית בר/בת מצווה נועדה לתת תוכן ערכי-חינוכי למסיבת הבר/בת מצווה במסגרת משפחתית או במסגרת בית ספרית. מטרתה להעלות את המודעות לעזרה לזולת ואת האחריות החברתית של היחיד כלפי הקהילה.

למידע נוסף:
02-6444-687
LaliL@yadsarah.org.il
  ללי / רייזי
בטלפון: 02-6444-687
בדוא"ל:
">פתח תפריט מובייל">