יד שרה - מוקד מצוקה
נגישות
éã ùøä áéåèéåá éã ùøä áôééñáå÷ Yad Sarah English éã ùøä áòáøéú

מוקד מצוקה

מוקד המצוקה של יד שרה

הכי אנושיהכי מתקדם

מוקד המצוקה של יד שרה מיועד לאנשים בודדים, קשישים או חולים וכן לאנשים לאחר אירועים רפואיים הדורשים מעקב, ועלולים להזדקק בדחיפות לעזרה.

השירות מאפשר למנוי להמשיך את החיים בביתו שלו עם תחושת בטחון ושלוות נפש. זאת בזכות הידיעה שבעת מצוקה יזעיק אליו המוקד עזרה מהירה: (אמבולנס, רופא, משטרה, מכבי אש, שכן, בן משפחה). המוקד מקנה לבני המשפחה רוגע בידיעה שיש ליקירם נגישות מיידית לגורמי הצלה וניתן להשאירו בבית ללא השגחה צמודה.

המוקד פועל בכל שעות היממה בכל ימות השנה.

צוות המוקד מורכב ממוקדנים שעברו הכשרה מקצועית מקיפה. בצוות מוקדנים הדוברים מספר שפות – לצורך תקשורת יעילה עם המנויים בשפה השגורה על פיהם (ובידיעה כי בעת מצוקה ולחץ האדם “חוזר” לשפת האם...!)

 הצוות מיומן בהפעלת מערכות רבות בו זמנית, תוך התמקדות בהצלת חיים ובהגשת עזרה דחופה. כל השיחות למוקד מוקלטות למעקב, לביקורת ולמשוב.
הצוות פועל בשילוב ייחודי לרוח יד שרה: שיקול דעת תחת לחץ, קור רוח ופעולה מהירה, ניסיון מקצועי – ולב פתוח.

המוקדנים מסבירי פנים, חדורים בערך הנתינה ופועלים מעל ומעבר להעניק יחס אישי ואת השירות הטוב והיעיל לכל מנוי. הצוות מעודד שיחות ויוזם שיחות עם מנויים בודדים המבקשים אוזן קשבת כדי להפיג בדידות ולשפר את מצבם הנפשי. הצוות יוזם קריאות ניסוי ובדיקה למנויים רבים בכל תקופה.

בפנייה למוקד, המנוי יוכל לקבל סיוע ומידע על למעלה מ- 18 שירותים נוספים.

בעת חרום פעילות המוקד עוברת למרחב מוגן וממשיכה להעניק שירות באופן רציף.

המוקד מופעל ע"פ כללי ההלכה, ובהתאם לפסיקת גדולי הדור.

משדר מצוקה - משדר המצוקה החדיש בעולם, עם לחצן החרום החדש והמשוכלל ביותר. 

מערכת זו משפרת את הביטחון ואיכות החיים בבית, ומאפשרת קריאה מהירה לעזרה במצבי מצוקה. במקרה מצוקה ניתן ללחוץ באופן יזום על לחצן המצוקה הנייד, או על הכפתור האדום ביחידת הבסיס, ומוקד החרום יהיה מיד על הקו.

בשימוש במערכת עם תליון המשלב את תליון המצוקה הנייד עם התרעת נפילה, המערכת תתקשר למוקד החרום באופן אוטומטי במקרה של נפילה.

כמו כן ניתן לנהל באמצעות המערכת שיחות טלפון באמצעות יחידת הבסיס בדיבור חופשי. המערכת מתחברת לקו הטלפון הביתי הרגיל ומותאמת לכל חברות התקשורת בישראל.

יחידת הבסיס מצוידת בסוללת גיבוי ל-12 שעות, המאפשרת שימוש במערכת גם בעת הפסקת חשמל.

אביזרי המערכת של משדר המצוקה עשויים מחומרים חזקים, עמידים נגד מים וקלי משקל, מעוצבים ארגונומית להפעלה קלה ומהירה. כל המוצרים מאושרים ע"י משרד התקשורת ומכון התקנים הישראלי, ובעלי תקינה בינלאומית.

משדר המצוקה מתריע בעברית במידה וכבל החשמל או הטלפון נותק. למשדר גם נורת בקרה בולטת המתריעה על הפסקת חשמל או תקלה אחרת.

המכשיר ניתן בהשאלה ללא דמי הצטרפות, התחייבות או קנס יציאה.

מוקד מצוקה - ביטחון, סביב השעון
 


בברכה מכל הלב לבריאות איתנה,

נחום גיטמן

מנהל מוקד מצוקה

 

 

לשאלות נפוצות - כאן

להצטרפות לשירות- נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת בטלפון

6447* או במייל SOS@YADSARAH.ORG.IL
 

">פתח תפריט מובייל">